wtorek, 22 kwietnia 2014

Współpraca z Manufaktura Apteczna + paczuszka od firmy

Witajcie!
Chciałabym wam się pochwalić paczuszką którą otrzymałam dzisiaj rano w ramach współpracy z firmą Manufaktura Apteczna.Z racji tego chciałabym opowiedzieć wam trochę o tej firmie i pokazać co od niej dostałam w ramach współpracy.


Kilka słów o firmie   Manufaktura apteczna to wynik poszukiwań alternatywy dla masowo produkowanych kosmetyków. Wychodzimy naprzeciw powiększającemu się gronu wymagających klientów, którzy są rozczarowani ofertą koncernowo wytwarzanych specyfików.

W oparciu sprawdzone receptury, najwyższą jakość surowców, 90-cio letnie doświadczenie w wytwarzaniu leków recepturowych i kosmetyków dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości! Każdy Nasz kosmetyk jest produktem przebadanym, zarejestrowanym, legalnym, a przede wszystkim bezpiecznym i o najwyższych właściwościach użytkowych. Dalecy jesteśmy od unifikacji, co zazwyczaj przekłada się na obniżenie jakości, a niestety staje się zjawiskiem powszechnym na rynku kosmetyków.

Nasze kosmetyki zawsze poddajemy badaniom przez niezależne laboratoria tak by być pewnym przelania Naszych deklaracji z papieru na finalny produkt!
Wykwalifikowany personel, aptekarska dokładność, apteczna czystość wraz z tradycyjnymi metodami wspartymi filarem najświeższych doniesień naukowych to klucz do sukcesu, sukcesu Twojego piękna!

Teraz przejdę do paczuszki którą dostałam w ramach współpracy z tą firmą i jej zawartości
Ciekawi co w środku? Zapraszam niżej.


W środku paczuszki znajdował się olej arganowy 100 %, pipeta oraz ulotki dotyczące oleju arganowego :)

Kilka słów o oleku arganowym który będę testowała:
To by było na tyle.Zabieram się teraz do testowania tego produktu i recenzja jego pojawi się na moim blogu już niebawem.

Chciałabym jeszcze podziękować firmie Manufaktura Apteczna za zaufanie i możliwość testowania przeze mnie oleju arganowego waszej firmy.:)

Zapraszam was serdecznie na stronę producenta 13 komentarzy: