wtorek, 25 lutego 2014

Recenzja żelu pod prysznic peelingującego Perfecta Dax Cosmetics

Recenzja żelu pod prysznic peelingującego Perfecta Dax Cosmetics

Witajcie w ten słoneczny chociaż trochę chłodny dzień ;)
 Dzisiaj przedstawię wam recenzje jednego z moich faworytów wśród żeli pod prysznic a jest to mianowicie Żel pod prysznic peelingujący firmy Dax Cosmetics o pięknym zapachu pomarańczy i kawy.Prysznic z użyciem tego żelu poprawia nastrój ,pobudza do życia i dodaje pozytywnej energii .
Zakupiłam go około 2 miesiące temu robiąc zakupy w biedronce.A powodem jego zakupu było to ,że zaciekawił mnie jego zapach oraz efekty jego stosowania.Do tego jego cena była bardzo kusząca bo kosztował niecałe 4 zł.Trudno więc było przegapić taką okazję.

Wygląd produktu


Opis produktu


Konsystencja
Moja opinia
Jeśli chodzi o zapach to bardzo mnie urzekł.Według mnie połączenie zapachu pomarańczy i kawa było strzałem w dziesiątkę.
Konsystencja: Ma on konsystencje gęstą koloru miodowego. Jak widzimy na zdjęciu powyżej zawarte są  w żelu drobinki kawy które fajnie  usuwają obumarłe komórki naskórka.
Po jego użyciu skóra jest bardzo gładka,uelastyczniona a do tego  miła w dotyku.Prysznic przy jego użyciu na prawdę pobudzał  do życia i mogę to potwierdzić z czystym sercem.Dodam jeszcze,że jest dość wydajny starcza na około 2 miesiące przy pojemności zaledwie 200 ml.
Jestem z niego bardzo zadowolona i póki co jest moim numer 1 wśród żeli pod prysznic. Wszystkim wam gorąco go polecam :)


Czy ktoś z was miał okazję używać tego żelu? Jeśli tak to czekam na wasze opinie na jego temat ;)

Miłego wieczoru życzę :)2 komentarze: